Сергеєва Анастасія - учениця 10 класу

Сергеєва Анастасія нагороджена грамотою за участь в обласній виставці літературних колажів, присвячених 250-річчю від дня народження І.П. Котляревського

Керівник - Лембірко Л.І.

Капустян Владислав та Огли Роман - учні 10 класу

Капустян Владислав нагороджений грамотою за 1 місце у змаганнях відкритого обласного турніру на призи Леоніда Бартенєва.

Огли Роман нагороджений грамотою за два 2 місця у змаганнях відкритого обласного турніру на призи Леоніда Бартенєва.

(жовтень, 2018)

Жукова Карина - учениця 7 класу, Жукова Олександра - учениця 3 класу

Жукова Карина(учениця 7 класу) та Жукова Олександра (учениця 3 класу) під керівництвом Левченко А.Р. отримали свідоцтва у номінації "Малюнок" за участь у регіональному відкритому конкурсі дитячої творчості "Дивосвіт".

Сергієнко Данило - учень 4 класу

Сергієнко Данило отримав грамоту за кращу роботу у конкурсі малюнків на великодню тематику "Великодній передзвін"

березень, 2018

Отримав диплом за креативність в обласному конкурсі юних філологів "Котигорошко"

жовтень, 2017

Керівник - Бойко В.В.

Черняєв Ілля - учень 9 класу

Черняєв Ілля зайняв III місце на міському конкурсі знавців зарубіжної літератури.

(січень-лютий, 2018)

Керівник - Соколова Т.О.

Сапсай Євгеній - учень 11 класу

Сапсай Євгеній – III місце в II етапі міської олімпіади з історії та III місце в II етапі міської олімпіади з географії

Керівник – Сухарєва С.П.

(жовтень-листопад, 2017)

Горбунов Ігор - учень 5 класу та Гришко Яна - учениця 8 класу

Гришко Яна нагороджена грамотою за I місце у відкритій пешості ПМ ЦПО з техніки пішохідного туризму в приміщенні(середня вікова група).

Горбунов Ігор нагороджений грамотою за I місце у відкритій першості ПМЦПО з техніки пішохідного туризму в приміщенні(молодша вікова група).

(лютий, 2017)

Огли Роман - учень 8 класу

Нагороджений грамотами(II місце) у відкритому чемпіонаті в м. Полтаві з легкої атлетики.

(лютий,2017)

Дубовський Андрій - учень 8 класу

Нагороджений грамотою(III місце) у відкритому чемпіонаті в м. Полтаві з легкої атлетики.

"Учитель року - 2017"

Синьовид Марина Валеріївна, учитель музичного мистецтва КЗ "Полтавська загальноосвітня школа I-III ст.№12" - лауреат I Міського туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2017".

Петров Микола, учень 10 класу

II місце у конкурсі робіт МАН за темою "Агроекологія"( грудень, 2016р.)

Учитель - Василенко А.О.

Котляр Вікторія, учениця 10 класу

IV місце у конкурсі робіт МАН за темою "Епідеміологія аутизму. Сучасний погляд на проблему, симптоми хвороби, профілактика та лікування"( грудень, 2016р.)

Сапсай Євгеній, учень 10 класу

III місце у II етапі Всеукраїнської олімпіади з історії (листопад, 2016р.)

Учитель - Сухарєва С.П.

Сарафанова Анастасія, учениця 6 класу

III місце у міському етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка (Жовтень, 2016 р.)

Учитель - Соколова Т.О.

Черкасова Анастасія, учениця 7 класу

III місце в командних змаганнях на дистанції "Смуга перешкод" у старшій віковій групі під час відкритого Чемпіонату області з пішохідного туризму.

Керівник - Шульга В.І.

Разіньков Сергій, учень 9 класу

Переможець 2-го відбіркового регіонального етапу I Всеукраїнського ( XII Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці

Номінація - "Декламація!". Диплом 1 ступеня

Щербань Владислав, учень 9 класу

Учень 9 класу - Щербань Владислав зайняв I місце в категорії Юніори 2 "Е" у танцювальному конкурсі та отримав кубок Центрального регіону України.

3 місце в конкурсі "Сузір'я талантів багатодітної родини" ,отримав путівку у табір "Орлятко".

Команда "Максимум"

Команда «Максимум» зайняли призове 3 місце у міжшкільному чемпіонаті з черліденгу у молодшій віковій групі.

Керівник - Рудь В.О.

Сарафанова Анастасія, учениця 5 класу

Переможниця ІІ етапу ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика - Сарафанова Анастасія (3 місце).

Мосієнко Софія, учениця 9 класу

Переможниця II етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури у 2015р. Мосієнко Софія ( 3 місце).

Петров Микола, учень 9 класу

Переможець II етапу Всеукраїнської олімпіади з біології у 2015р. Петров Микола( 3 місце).

Семенко Максим, випускник 2015р.

- Диплом III ступеня як переможець IIетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

- Диплом III ступеня як переможець IIетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

- Диплом III ступеня як переможець IIетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

- Диплом III ступеня як переможець IIетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

- Диплом III ступеня як переможець IIетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з з фізики.

- Диплом II ступеня як переможець II і IIIетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Як для обдарованого учня нашої школи управлінням освіти організовано відпочинок і оздоровлення у таборі «Ерудит» та грошову винагороду за здобутки на предметних олімпіадах.

Учителі - Соколова Т.О., Петрова М.І., Мосієнко Л.О,Сухарєва С.П., Лейко Л.І.

Подорожко Дмитро, випускник

- Диплом IIступеня як переможець IIетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Учасник збірної туристичної команди, яка зайняла Iмісце в обласних туристичних змаганнях.

Учитель - Петрова М.І. та Шульга В.І.

Городчаніна Анастасія, учениця 11 класу(випускниця 2014р.)

- Диплом II і IIIступеня як переможець IIетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури та спорту.

Учасниця збірної туристичної команди, яка зайняла Iмісце в обласних туристичних змаганнях.

Учитель - Шульга В.І.

Яровой Анатолій, учень 11 класу(випускник 2014р.)

- Диплом II і IIIступеня як переможець IIетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури та спорту.

Вихованець гуртка «Спортивний туризм» ПОЦТКУМ – переможець обласного конкурсу творчих робіт «Я відкриваю світ собі щодня».

Лопатін Владислав, учень 11 класу(випускник 2014р.)

Диплом переможця міського фестивалю дитячої творчості «Шевченко в серці кожного із нас», приуроченого 200-річчю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, у номінації «Декламатори»

Диплом переможця літературного фестивалю-конкурсу декламаторського мистецтва «Усміхнемось щиро Вишні».

Диплом переможця літературного фестивалю-конкурсу декламаторського мистецтва «Здіймайся до зір, наше слово про мир».

Восени 2013р. Влад отримав в нагороду від міського мера О.Ф.Мамая путівку в оздоровчий табір «Артек».

Учитель - Лембірко Л.І.

Команда "Десант"

Команда «Десант», керівник Шульга В.І., здобула IIмісце у міському етапі Всеукраїнської гри «Зірниця» і взяла участь в обласному етапі.

У 2013-2014 н.р. до Дня українського козацтва команда учнів брала участь у міській грі «Сокіл» і зайняла 5 місце у загальноміських змаганнях.