"Полтава вишивана-2018"

22.09.2018 р. у рамках відзначення Дня міста відбувся щорічний арт-проект «Полтава вишивана» , в якому за традицією взяла участь і наша школа. Стартувала святкова хода з Білої альтанки до Парку Перемоги. Урочисто одягнені учні разом із керівниками пройшли ходою і отримали позитивні емоції та настрій цього дня. Парк культури й відпочинку «Перемога» зустрів гостей міста з такими розважальними програмами як - фестиваль полтавської кухні, ярмарок полтавських виробників, фестиваль народної творчості, святкова торгівля, фестиваль народної творчості, виставка шкільної вишивки та дитячих виробів. 

День миру

21 вересня до Міжнародного Дня миру( International Day of  Peace) учні початкової школи за ініціативою виховного відділу школи та класних керівників 1-4 класів провели конкурс малюнків на шкільному подвір’ї. У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Адже нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають розвиватися країнам, державам, народам… Кожний учень мав змогу намалювати своє бачення миру на всій Землі. На урочистій лінійці заступником з ВР Ховратовим О.В. разом із Федоришиною В.І. були вручені грамоти дітям-переможцям конкурсу. 1 клас отримав перемогу – 1 місце, 2 клас – 2 місце, 3 клас – 3 місце, 4 клас – 4 місце. Отож, вітаємо переможців конкурсу малюнків.Бажаємо усім мирного неба, оскільки воно відкриває перед людством перспективи, нові відкриття, які зупинять біди, хвороби і катаклізми. Бажаємо творити добро на нашій землі, адже це наша країна, наша земля – нам з вами тут жити!

Ми пам’ятаємо ...

21.09.2018 р. біля пам’ятника Воїнів-визволителів, що в с.Червоний Шлях відбулося покладання квітів учнями 11 класу разом із керівником Соколовою Т.О. , приурочене Дню міста Полтави. До заходу долучилися представники Подільського райвиконкому та жителі селища Червоний Шлях. В такі дні важливо пам’ятати і з гордістю говорити про тих, хто поліг за рідну країну та місто, про тих, хто віддав своє життя заради світлого майбутнього нашого з вами. 

Свято вишиванки

  Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

  20 вересня в школі відбулося Свято вишиванки під керівництвом педагога-організатора Мороз С.А., класного керівника 10 класу Лейко Л.І. та учителя музичного мистецтва Федоришиної В.І. Дрес-кодом дня була вишиванка, і вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки. До свята приєдналися й учні 6 та 7 класу. На святі прозвучали відомі українські пісні у виконанні учениць 7-10 класу, а учні 10 класу підготували  театральну сценку про значення української вишиванки в житті кожної людини, її цінність та символічність. Окрім цього, глядачам залу були представлені до уваги відео ролики про особливості української вишивки, секрети візерунків та дизайн  вишиванок у наш час.

  Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці школи разом зі своїми батьками відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв та традицій свого народу.

Олімпійський тиждень

Олімпійський тиждень, який проходить в нашій школі з 10 по 14 вересня має велику суспільну  значимість, спрямовану на утвердження здорового способу життя.

13 вересня учні середніх класів зібралися на  спортивні змагання «Веселі старти», які проходили на новому спортивному майданчику школи. Оцінювало команди шановне журі у складі Бойченко Л.А., Бикова В.О. та Шпигун Ю.В. Проводили змагання вчителі фізичної культури – Ховратов О.В., та Шульга В.В. Змагалися команди на швидкість ( біг з естафетною палицею, ведення мяча ключкою, кенгуру, велетенський стрибок, боулінг), кмітливість та винахідливість (снайпери, переправа в обручах), силу (перетягування канату).

Учні 7-8 класів змагалися на звання найкращої команди з міні-футболу.

Організовано виставку малюнків «Спорт в житті людини», на якій були представлені роботи учнів з різних класів. Переможців змагань, найактивніших учасників було нагороджено грамотами та білетами до цирку.

 

Літературне свято "Його Вкраїна батьком нарекла"

     9 вересня 2018 р.  минуло 249 років від дня народження І.П.Котляревського. 12 вересня-115-річчя з дня відкриття в Полтаві першого в історії пам’ятника зачинателеві нової української літератури.  220 років тому вийшла у світ його славнозвісна «Енеїда».

     Колектив комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №12» активно долучився до відзначення цих дат.У школі оформлено тематичну виставку «Наш Котляревський». Учениця 10 класу Сєргєєва Анастасія виготовила колаж «Геніальний син землі полтавської».  А  дев’ятикласники разом з класним керівником Л.О.Мосієнко та вчителем української мови й літератури Л.І.Лембірко  провели літературне свято « Його Вкраїна батьком нарекла…» Захід традиційно проходив у кімнаті І. Котляревського, яка вже 19 років діє в школі. Гостями  свята були учні 5 класу. З великим інтересом усі присутні  слухали виступ ветерана школи Н.І.Антонової ,яка поділилася спогадами про те, як створювалася кімната І. Котляревського. А учні 9 класу Самцова Софія, Гордієнко Віталій та десятикласник Капустян Владислав , лауреати дитячого міського творчого конкурсу на здобуття літературної  премії імені І.Котляревського, з гордістю прочитали свої твори юним глядачам. Сподіваємося, що наші учні, долучившись до духовної спадщини письменника,й надалі продовжуватимуть славні традиції великого земляка.

 

 

Екскурсія в зоопарк "Бабусин дворик"

6 вересня найменші учні 1 класу нашої школи відвідали разом з вихователями Семенютою І.С. та Шпигун Ю.В., БузовськоюЛ.П. та Якименко Н.П. довгоочікуваний зоопарк «Бабусин дворик», що знаходиться неподалік від Полтави в с.Тахтаулове. Для дітей була проведена захоплива екскурсія. Учні мали змогу побачити та познайомитися з великою кількістю звірят – страусами, єнотами, лисицями, лебедями…Окрім цього, малеча змогла вдосталь пограти на дитячому майданчику та пофотографуватися.

Перший урок

3-го вересня у стінах КЗ «Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №12» відбулися традиційні перші уроки під гаслом «Розкажемо Європі про себе». Для учнів початкових класів був проведений спільний перший урок під назвою «Я люблю свою Україну», під керівництвом Черненко В.Г., Левченко А.Р., Бойко В.В., Семенюти І.С., на якому діти в ігровій формі змогли взяти участь у цікавому флешмобі рухів, переглянути відео записи пісень та мультфільмів. Метою спільного уроку було формування в учнів уявлення про школу як країну знань, спонукання учнів до усвідомлення  ними необхідності бути корисними своїй державі, виховання почуття патріотизму та любові до рідного краю. Окрім цього, на урок завітала директор школи – Бойченко Л.А., яка створила для дітей атмосферу справжнього пальчикового театру задля цікавого спілкування з дітьми та формування в них уяви. Відкриттям школи став учень 3 класу Фількорн Богдан, який виявив свій талант у грі на саксофоні. Отож, для наших найменших учнів відкриваються двері знань та цікавих відкриттів, а ми учителі маємо можливість підтримати й розвинути таланти наших учнів.

Першокласники нашої школи

Ось уже й вересень кличе до школи –

Перший дзвінок пролунав для нас,

Ми, першокласники 12 школи,

З радістю зайшли у наш рідний клас.

1 вересня – це завжди особливо урочистий і хвилюючий день. Щирими усмішками і букетами квітів наповнюється шкільне подвір`я. Розпочинається новий навчальний рік, який означає відкриття нової, цікавої і водночас нелегкої дороги – дороги до знань.

З особливою теплотою наша школа зустріла першокласників. Адже зовсім недавно вони ходили в дитячий садочок. А тепер будуть навчатися в новій українській школі, пізнавати цікавий світ, вчитися дружити, поважати всіх, любити свій рідний край, Україну.

Впевнені, що цей першовересень принесе нові досягення й перемоги. Спільна праця, єдність думки та наполегливість стануть запорукою успіхів у справі розвитку нової української школи.

Напередодні свята Першого дзвоника майбутні першокласники відвідали ПД Листопад. Всі були задоволені участю у святі, яке для них приготував мер міста О.Ф. Мамай. Діти, отримавши масу вражень, з хорошим настроєм і подарунками повернулися додому.

Вересневої  пори з нетерпінням майбутні першокласники чекали зустріч зі школою, з першою вчителькою, яка побажала їм гарно вчитися, добре працювати, в мирі й злагоді всім жити.

Весь наш клас, немов родина,

В ній щаслива кожна дитина!

Хай нас дружба завжди гріє,

І в душі живе надія!

Хай радіють всі за нас!

 

Ми – найкращий в школі клас!

Свято першого дзвоника

Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.
            Перший дзвоник і початок нового навчального року - це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.
            Директор школи Бойченко Л.А. привітала всіх з чудовим святом 1 Вересня – Днем  Знань, який відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити. Особлива увага була приділена шановним першокласникам, для яких двері нашої школи тільки відчинилися і випускникам школи, для яких цей перший дзвоник у рідній школі і перше вересня у ній уже не повториться. На урочистому зібранні  звучали привітання на адресу учнів і викладачів, всіх, завдяки кому ми маємо таку чудову можливість - бути освіченими людьми!
        
 Здоров’я Вам і благополуччя! Миру і любові!

Гра класики для дітей нашої школи

Початок навчального року дарує дітям можливість не лише навчатися, здобувати нові знання, але й можливість зустріти своїх шкільних друзів та весело з ними проводити час на перерві. А щоб учні початкової школи справді мали змогу цікаво провести час на перерві , вчитель Левченко А.Р. – наш постійний помічник в мистецтві малювання, підготувала для малечі сюрприз у вигляді всім відомої дитячої гри класики, яка популярна в усьому світі. До того ж, рухливі ігри дуже корисні для розвитку наших дітей, тому перш за все, ми турбуємося про їхнє здоровя.

Як готувалися до початку нового навчального року учні 2 класу

  Перше вересня - радісний день, коли після літнього відпочинку ми повертаємося до школи, щоб отримати нові знання та зустрітися з друзями. Це день, коли порожні без учнів школи, знову наповнюються дитячими голосами та шурхотом зошитів.                                                                            

 

    Всім відомо ,що школа - це друга  домівка для дітей.  Для учнів 2 класу ЗЗСО №12 батьки разом  з класним керівником зробили приємний сюрприз. Коли учні переступлять поріг  класу,то побачать оновлений кабінет,а ще,що  з’явився у ньому чудовий декоративний камін,який буде доповнювати атмосферу домашнього затишку не лише під час ранкових зустрічей,а й протягом усього навчального року. То ж приємної подорожі стежками Країни Знань.

 

Випускний вечір 11 класу

23 червня відбувся випускний вечір 11-го класу в ЗЗСО №12. Саме в цей день учні попрощались з дитинством, перейшли в новий статус абітурієнтів і востаннє сказали “прощавай” своїй першій альма–матер.
У гостинному залі, наповненому урочистим настроєм, неприхованим хвилюванням, романтичними сподіваннями та неймовірними мріями, розпочалася визначна подія в житті кожного випускника. Прозвучали привітання від класного керівника 11 класу Лейко Лідії Іванівни та директора школи Іванченко Валентини Олексіївни. Впевнені у собі, розумні і креативні учні отримали свій довгоочікуваний атестат.

 

Екскурсія до музею військ зв’язку та майстер-клас з розпису гіпсових статуеток

14 червня діти пришкільного табору "Веселка" відвідали музей військ зв’язку Збройних сил України. Для дітей була представлена демонстрація казармених приміщень та учбових класів, зброї, бойової техніки зв’язку, місць для проведення занять зі стройової та фізичної підготовки .Окрім цього, діти мали змогу навчитися прийомам стройової підготовки та фізичним вправам, а також мають можливість реально попрацювати на техніці зв’язку, ознайомитись з її технічними характеристиками. Наприкінці дня до дітей завітали майстри з розпису гіпсових статуеток, разом з якими малеча змогла зробити власних героїв та залишити собі на згадку.

Розваги продовжуються..

13 червня діти пришкільного табору "Веселка" відвідали розважальний центр "Екватор" - похід у Турбіну.

Екскурсія до пожежної частини

12 червня діти пришкільного табору "Веселка" відвідали пожежну частину , яка знаходиться в мікрорайоні левада.Фахівці Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області провели дітям змістовну екскурсію, розповіли про свою техніку та їхні можливості, використання при пожежно-небезпечних ситуаціях.

Випускний 9 класу

11 червня в актовому залі ЗЗСО №12 відбулося свято для випускників 9 класу. Цього дня учні отримали свій перший офіційний документ- свідоцтво про базову загальну середню освіту, а це вже для багатьох крок у самостійне життя. Випускників з успішним завершенням навчання і новим етапом у житті привітала директор школи Іванченко В.О. Хвилюючим був цей день не тільки для випускників, але й для їхніх батьків.

Дорогі випускники! Запам'ятайте себе такими молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій і сподівань.

Відвідали пожежно-технічну виставку

11 червня діти пришкільного табору "Веселка" відвідали постійно діючу пожежно-технічну виставку Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Полтавській області.У супроводі екскурсовода діти відвідали 6 залів, в яких мали змогу ознайомитися з історією дореволюційної пожежної охорони, героями пожежної охорони, протипожежною технікою.Для відвідувачів пожежно-технічної виставки створюється така емоційна атмосфера і такий суспільний клімат, коли кожен, залишаючи виставку, стає твердо впевненим в тім, що будь-яке порушення правил пожежної безпеки не тільки загрожує бідою, але і представляє собою антисуспільний, антилюдський проступок.

Знову в боулінг пограли...

8 червня діти пришкільного табору "Веселка" відвідали боулінг в "Турбіні", що в ТРЦ "Екватор" та отримали гарний настрій і чергову цікаву гру-змагання між собою.

Планета "Цукерня" зустрічає...

7 червня планета "Цукерня" гостинно зустріла дітей з пришкільного табору "Веселка" ЗЗСО №12. Для малечі був проведений майстер-клас з виготовлення шоколадного печива. Діти із задоволенням виготовили свої власні вироби, набралися досвіду та гарного настрою.

Квест-змагання

6 червня діти пришкільного табору "Веселка" ЗЗСО №12 відвідали цікаву програму біля Міського будинку культури, де для малечі проводилися квест-змагання, в яких із задоволенням брали участь наші учні. На учасників чекали різноманітні завдання та ігри, за які вони отримали солодощі та грамоту за 1 місце.

Екскурсія до музею органів внутрішніх справ

5 червня учні пришкільного табору "Веселка" завітали до музею історії органів внутрішніх справ Полтавщини. Експозиція музею розміщується в чотирьох залах загальною площею 198 м2. Фонди музею налічують майже три тисячі експонатів: архівні документи, фотографії, оригінальні зразки вогнепальної та холодної зброї, особисті речі ветеранів органів внутрішніх справ. Експозиція містить майстерно виготовлені діорами, художні макети. Інтер’єр залів відзначається оригінальним художнім оформленням, цікавим розміщення наочного матеріалу. Дітям було цікаво та корисно.

Міжнародний день захисту дітей

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Діти пришкільного табору «Веселка» ЗЗСО №12 цього дня побували на святі розваг для дітей біля Міського будинку культури, де для них були організовані різноманітні ігри, конкурси та святковий концерт. Малеча мала змогу не лише пограти й подивитися, але й отримати солодкі призи за участь. Всі залишилися задоволеними та щасливими.

 

Відкриття пришкільного табору "Веселка"

Нарешті настали довгоочікувані літні канікули! Для наших найменших учнів школи традиційно відкрився 29.05.18р. пришкільний табір "Веселка". Спочатку відбувся відкритий урок із спортивного боулінгу, а після денного сну разом із друзями з дитячого садочку №4 переглянули неймовірно цікаву лялькову виставу "Щенячий патруль". Отож, роботу табору офіційно відкрито, тому вперед до подорожей!