Екскурсія до музею військ зв’язку та майстер-клас з розпису гіпсових статуеток

14 червня діти пришкільного табору "Веселка" відвідали музей військ зв’язку Збройних сил України. Для дітей була представлена демонстрація казармених приміщень та учбових класів, зброї, бойової техніки зв’язку, місць для проведення занять зі стройової та фізичної підготовки .Окрім цього, діти мали змогу навчитися прийомам стройової підготовки та фізичним вправам, а також мають можливість реально попрацювати на техніці зв’язку, ознайомитись з її технічними характеристиками. Наприкінці дня до дітей завітали майстри з розпису гіпсових статуеток, разом з якими малеча змогла зробити власних героїв та залишити собі на згадку.

Розваги продовжуються..

13 червня діти пришкільного табору "Веселка" відвідали розважальний центр "Екватор" - похід у Турбіну.

Екскурсія до пожежної частини

12 червня діти пришкільного табору "Веселка" відвідали пожежну частину , яка знаходиться в мікрорайоні левада.Фахівці Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області провели дітям змістовну екскурсію, розповіли про свою техніку та їхні можливості, використання при пожежно-небезпечних ситуаціях.

Випускний 9 класу

11 червня в актовому залі ЗЗСО №12 відбулося свято для випускників 9 класу. Цього дня учні отримали свій перший офіційний документ- свідоцтво про базову загальну середню освіту, а це вже для багатьох крок у самостійне життя. Випускників з успішним завершенням навчання і новим етапом у житті привітала директор школи Іванченко В.О. Хвилюючим був цей день не тільки для випускників, але й для їхніх батьків.

Дорогі випускники! Запам'ятайте себе такими молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій і сподівань.

Відвідали пожежно-технічну виставку

11 червня діти пришкільного табору "Веселка" відвідали постійно діючу пожежно-технічну виставку Головного управління Міністерства надзвичайних ситуацій України в Полтавській області.У супроводі екскурсовода діти відвідали 6 залів, в яких мали змогу ознайомитися з історією дореволюційної пожежної охорони, героями пожежної охорони, протипожежною технікою.Для відвідувачів пожежно-технічної виставки створюється така емоційна атмосфера і такий суспільний клімат, коли кожен, залишаючи виставку, стає твердо впевненим в тім, що будь-яке порушення правил пожежної безпеки не тільки загрожує бідою, але і представляє собою антисуспільний, антилюдський проступок.

Знову в боулінг пограли...

8 червня діти пришкільного табору "Веселка" відвідали боулінг в "Турбіні", що в ТРЦ "Екватор" та отримали гарний настрій і чергову цікаву гру-змагання між собою.

Планета "Цукерня" зустрічає...

7 червня планета "Цукерня" гостинно зустріла дітей з пришкільного табору "Веселка" ЗЗСО №12. Для малечі був проведений майстер-клас з виготовлення шоколадного печива. Діти із задоволенням виготовили свої власні вироби, набралися досвіду та гарного настрою.

Квест-змагання

6 червня діти пришкільного табору "Веселка" ЗЗСО №12 відвідали цікаву програму біля Міського будинку культури, де для малечі проводилися квест-змагання, в яких із задоволенням брали участь наші учні. На учасників чекали різноманітні завдання та ігри, за які вони отримали солодощі та грамоту за 1 місце.

Екскурсія до музею органів внутрішніх справ

5 червня учні пришкільного табору "Веселка" завітали до музею історії органів внутрішніх справ Полтавщини. Експозиція музею розміщується в чотирьох залах загальною площею 198 м2. Фонди музею налічують майже три тисячі експонатів: архівні документи, фотографії, оригінальні зразки вогнепальної та холодної зброї, особисті речі ветеранів органів внутрішніх справ. Експозиція містить майстерно виготовлені діорами, художні макети. Інтер’єр залів відзначається оригінальним художнім оформленням, цікавим розміщення наочного матеріалу. Дітям було цікаво та корисно.

Міжнародний день захисту дітей

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Діти пришкільного табору «Веселка» ЗЗСО №12 цього дня побували на святі розваг для дітей біля Міського будинку культури, де для них були організовані різноманітні ігри, конкурси та святковий концерт. Малеча мала змогу не лише пограти й подивитися, але й отримати солодкі призи за участь. Всі залишилися задоволеними та щасливими.

 

Відкриття школи лідерів учнівського самоврядування

Лідер шкільного парламенту "Гармонія" Ливадний Артем під керівництвом Шпигун Ю.В. взяли участь в урочистому відкритті Полтавської обласної школи лідерів учнівського самоврядування. Для найактивніших учнів було організовано різноманітні заходи: тренінги, знайомство з платформою Moodle та з дистанційним курсом "Лідери шкільного самоврядування".

Похід у ТРЦ "Екватор"

30/05/18р. діти з пришкільного табору "Веселка" ЗЗСО №12 відвідали у торгівельно-розважальному центрі "Екватор" розважальне місце "Турбіна", а саме боулінг. На дітей чекала ціла година захопливої гри, в яку вони іх задоволенням грали і перемагали один одного.

Відкриття пришкільного табору "Веселка"

Нарешті настали довгоочікувані літні канікули! Для наших найменших учнів школи традиційно відкрився 29.05.18р. пришкільний табір "Веселка". Спочатку відбувся відкритий урок із спортивного боулінгу, а після денного сну разом із друзями з дитячого садочку №4 переглянули неймовірно цікаву лялькову виставу "Щенячий патруль". Отож, роботу табору офіційно відкрито, тому вперед до подорожей!

Свято останнього дзвоника

25 травня у ЗЗСО №12 пролунав останній дзвоник. Когось він покликав до веселої та захоплюючої пори літніх канікул, а когось у доросле та самостійне життя. Цього року випустився 11 клас під керівництвом Лейко Л.І. Після свята на випускників не лише 11, а й 9 класу - чекають іспити, які ми їм бажаємо успішно здати. Свято останнього дзвоника традиційно завершилось танцювальним номером від учнів 11 класу та 9 класу. Отож, нехай мрії збуваються , літо не закінчується, а успіх примножується у наших шановних випускників школи.

Відвідали театр

23 травня учні ЗЗСО №12 разом із керівником Терещенко Т.М. відвідали концерт присвячений танцювальному колективу "Міленіум" у Полтавському драматичному театрі імені М.Гоголя.

Чистота нашого мікрорайону

17 травня учні 7-8 класів разом із керівником Василенко А.О. долучилися до акції порядку й чистоти прилеглої території мікрорайону ЗЗСО №12 , а саме р.Тарапуньки, яка протікає зовсім поряд. Учні нашої школи кожного року намагаються прибрати це місце та винести сміття, аби таким чином довести до загалу, що чистота нашого міста залежить від нас самих, тому необхідно долучатися до такої праці і робити наше місто гарним і чистим.

Волонтерська допомога

Волонтерська допомога шкільного об'єднання "Турбота" на чолі з учнями 10 класу продовжують активно допомагати літнім людям похилого віку, які потребують допомоги. Організовує зустріч педагог-організатор Шпигун Ю.В. Цього разу діти прибрали на подвір"ї, зірвали бур"яни за дворищем та всередені.

Свято Перемоги

Зранку 9 травня на Меморіалі Солдатської слави відбулися урочистості з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Полтавці прийшли до до Вічного вогню із вінками, квітами та портретами ветеранів. Учні нашої школи разом із викладачами також долучилися до заходу.

День пам’яті та примирення

8 травня біля пам’ятника героям Слави відбулася урочиста церемонія покладання квітів з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Задіяні були учні початкової школи та їхні класні керівники разом із вихователями.

 

Ми пам’ятаємо…

3.05.18р. в ЗЗСО №12 до учнів 8-11 класів завітав учасник бойових дій у В’єтнамі, дитина війни – Щеглов Євгеній Павлович, якому вже виповнилося 78 років. На зустріч шановного гостя запросила вчитель історії Сухарєва С.П. Захід пройшов у рамках подій до 9 травня й присвячений був увінченню пам’яті перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

Прощавай Букварику, в школі перший друже! Ми тобі, Букварику, дякуємо дуже!

27 квітня 2018 року, в учнів 1 класу та у класного керівника Левченко А.Р., ЗЗСО №12 відбулося свято Букваря. Свято, на якому дітки попрощалися зі своїм першим підручником.  З яким же нетерпінням першачки чекали цієї події! Так старанно готувалися, вивчали пісні та вірші, готували неймовірні номери! А як же інакше?! Адже на свято завітало стільки гостей! Це і вчителі, і батьки, бабусі, братики й сестрички. Учні всім продемонстрували чому вони навчилися протягом свого першого шкільного року. Кожна дитина з радістю та гордістю говорить про значення рідної мови в житті людини, про любов до неньки України! А як чудово наші малюки співали пісень, супроводжуючи кожне слово танцями й веселими посмішками! Святкова програма здивувала гостей своїм черговим номером – виставою-тіней усім відомою казкою «Ріпка». Маленькі артисти були настільки задоволені своїми виступами! У заході маленьким першачкам допомогли учні 4 класу(класний керівник Семенюта І.С.). Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався! 

 

 

 

Участь у військово-патріотичній грі "Сокіл"

26 квітня відбувся міський етап Всеукраїнської військово-патріотичної, спортивної гри «Сокіл», а саме: конкурс з індивідуальних дій  «Впоряд», стрільба з пневматичної гвинтівки (на базі ліцею №1), змагання «Рятівник» з надання першої долікарської допомоги, конкурс на знання історії України «Відун»,  творчо-мистецький звіт «Ватра» «Слава Героям» в якому взяла участь й наша школа.

 

День Цивільного захисту

24/04/18р. в ЗЗСО №12 був проведений день Цивільного захисту. Учні 1-4 класів переглянули тематичні мультфільми під керівництвом педагога-організатора Шпигун Ю.В. Протягом уроків був проведений конкурс малюнків серед учнів початкових класів. За результатами конкурсу 1 місце отримали 2 клас, 2 місце - 1 клас, 3 місце - 4 клас, 4 місце  - 3 клас. Учні 5-11 класів разом із керівниками Шульгою В.В., Вовком М.Ю., Соколовою Т.О., Мосієнко Л.І., Василенко А.О. відвідали пожежно-рятувальні частини, де для учнів були проведені змістовні екскурсії з детальною розповіддю про види вогнегасників та роботу пожежного обладнання. На сам кінець, у школі пролунав довгий гудок - сигнал евакуації, на який учні разом із своїми учителями організовано вийшли на подвір*я, а потім вишикувались на підсумки проведеного дня, який оголосила керівник виховної роботи - Терещенко Т.М.

Волонтерська допомога

17 квітня волонтерський загін "Турбота" ЗЗСО №12 під керівництвом педагога-організатора Шпигун Ю.В. відвідали одиноку жительку нашого мікрорайону, що має статус дитини ВВВ, мати учасника  ЧАЕС та допомогли на подвір"ї зібрати листя, підтримати морально. Величезна подяка учасникам акції допомоги за небайдуже серце та активність в благодійній акції.

"Ми - капітани на кораблі свого життя?!"

28.03.18р. у ЗЗСО №12 відбулося засідання круглого столу «Ми – капітани на кораблі свого життя?!», яке проводили учні 8-9 кл. разом з класними керівниками Шульгою В.І. та Мосієнко Л.О. Після перегляду відеороликів діти за чашкою смачного чаю обговорювали питання як досягти успіху в житті, про темперамент і характер людини, який впливає на вибір професії і подальше майбутнє.

 

 

 

Участь в флешмобі до Міжнародного дня людини із синдромом Дауна

День проведення Міжнародного дня людини із синдромом Дауна вибраний не випадково, це 21 день третього місяця пов"язаний з 3 копіями 21-ої хромосоми. Міжнародний день людини з синдромом Дауна ставить перед собою мету привернути увагу суспільства до проблем людей з обмеженими здібностями, адже вони трохи відрізняються від звичайних людей в плані інтелекту і багато хто з них страждають від вроджених вад серця, але своєю добротою, щирістю компенсують все те, в чому вони відрізняються від звичайних людей.Щоб підримати людей з цим синдромом 21 березня влаштовують флешмоби по одяганню різнокольорових носочків, щоб відчути себе особливим. Ось і наш актив школи під керівництвом Даценко В.О., Федоришиної В.І., Шпигун Ю.В. та усі учні не стали осторонь цього флешмобу. Всі зібрані кошти були передані організатору Марії 19 березня, що проходив на базі Львівської кав"ярні.